Kendisini şehrin kalabalığından uzaklaştırmak, yeşile ve doğaya doymak isteyenlerin tercihi Karadeniz turları katılımcılarını lezzet, doğa, tarih ve muhteşem manzaralar eşliğinde bir yolculuğa çıkarıyor. 

Karadeniz dediğimizde akla gelen ilk şey cennet yaylaları, damak çatlatacak kıvamda lezzetli Karadeniz yemekleri ve kendisine özgü şivesi ile sempatik insanlarıdır. Fakat Karadeniz yalnız bunlardan ibaret değil, gezdikçe gezmeye doyamayacağınız daha bir çok güzelliği içerisinde bulunduruyor. Her adımda yeni bir güzelliğini keşfetmenizi sağlayacak Karadeniz turlarına katılarak keyif ve aktivite dolu dakikalar geçirebilirsiniz.

Karadeniz turuna çıkmak isteyenlerin görmeyi tercih ettikleri önemli yerlerden biri de Ayder  yaylası, büyüleyici doğal güzelliği kendisine aşık  eden Ayder yaylası hem yerli , hemde yabancı turistlerin görmek istediği ve Karadeniz turları içerinde önemle talep edilen yerlerden biri. Henüz bir Karadeniz turuna katılmamış olanlar için Ayder yaylasından bahsedersek Ayder yaylası 1987 yılında bir turizm diyarı halini almaya başlamıştır. Daha sonra ise zaman geçtikçe hareketlilik kazanmaya devam etmiş olup, şimdilerde Karadeniz'i keşfetmek isteyenlerin başlıca görmek istediği yerler arasındadır. Ortalama olarak 1000 civarı turistin konaklamasına imkan verecek düzeyde yapılmış olan ahşap evleri Ayder'de konaklamak isteyenleri ayrı bir atmosfer ile buluşturuyor.

YÖRÜNGE TURİZM DİĞER HİZMETLERİMİZ